Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky Použití.

Předvánoční Zaklínač


Štědrý den je téměř za dveřmi a na EDUCAnetu je stále živo. Žáci prvního stupně se tento týden podívali do Jihočeského muzea, kde se dozvěděli o tom, jak vzniká čokoláda. Protože je třetí adventní týden, vánoční nálada je i na střední škole. Studenti oboru IT i gymnazisté se zapojili do výroby ozdob a betléma.

Ač jsou Vánoce obdobím klidu a pohody, dnešní doba může být stresující. Ve středu se tedy konala akce: „Na kafe ve škole – Psychická pohoda“. Doufáme, že všichni z řad studentů, pedagogů i rodičů si besedu užili a zažívají jen příjemné chvíle. Slavíme také soutěžní úspěchy: tomto týdnu si byli studenti IT vyzvednout ceny za své úspěchy v soutěži: „Staň se na den informatikem“. A stále ještě nekončíme – školní rádio mělo tento týden tematický, 17. prosince vyšla druhá série populárního seriálu Zaklínač, což rádio oslavilo. Během celého týdne si tak studenti mohli užít zaklínačsky orientované hudby a zajímavých moderovaných vstupů.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *